Kontakt

Napisz do nas!

Możemy być bardzo zajęci ale dla Ciebie zawsze znajdziemy czas! 

Instagram

FAQ

Opcje płatności

Używamy jednej z najbezpieczniejszych bramek płatności Przelewy24

Przelewy24 umożliwia płatności; przelew tradycyjny, karta debetowa / płatnicza lub kredytowa, Blik, oraz portfelami elektronicznymi jak Gpay czy Applepay. 

Czas wysyłki

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie otrzymanie zamówionego produktu na czas. Z tego powodu zapewniamy szybką wysyłkę w 24-48h. 

Czy mogę zakupić produkty stacjonarnie?

Obecnie nasze produkty dostępne są wyłącznie na naszej stronie ale wraz z rozwojem firmy będziemy wprowadzać produkty również do sklepów stacjonarnych. 

Czy Wasze kosmetyki są wegańskie?

TAK! Nasza marka jest w 100% wegańska. Wierzymy, że zwierzęta to przyjaciele i nie pozwolilibyśmy na ich cierpienie. 

Co oznacza kosmetyk ''99% naturalny''

Przestrzegamy norm ISO 16128 dotyczących kosmetyków naturalnych i organicznych, podając poziomy lub procenty zawartości naturalnych składników w naszych kosmetykach. 

Wytyczne ISO 161281 ustanawiają definicje techniczne i kryteria kosmetyków naturalnych i organicznych (NOC). Opracowane w ramach Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej (ISO), wytyczne ISO 16128 reprezentują międzynarodowy wysiłek wielu interesariuszy, aby zharmonizować istniejące referencje z sektora i mają na celu zwalczanie zjawiska greenwashingu (eko-ściemy). 

Czym jest bio plastik z trzciny cukrowej?

Biotworzywa to tworzywa sztuczne produkowane z odnawialnych zasobów biologicznych, takich jak trzcina cukrowa, zamiast olejów kopalnych (ropa naftowa). Polietylen na bazie biologicznej zapewnia mniejszy ślad węglowy, wykorzystuje tylko pozostałości z produkcji cukru i może być poddany recyklingowi.

Jak z trzciny cukrowej powstaje plastik?

W celu wydobycia polietylenu z trzciny cukrowej roślina jest ścinana i prasowana. Podczas tego procesu uwalniane są soki z trzciny cukrowej, które po fermentacji i destylacji tworzą etanol. Etanol jest następnie uwadniany i otrzymuje się z niego etylen wykorzystywany do produkcji opakowań. 

Masz jeszcze jakieś wątpliwości?

Napisz do nas! 

Dołącz do naszej misji pomagania innym podczas gdy dbasz o swoje tatuaże.