Naturalny, Wegański Skład

Naturalne Ekstrakty

Najbardziej naturalna i skuteczna pielęgnacja tatuażu.

Używamy dobroci, które ma do zaoferowania natura. Ekstrakty owocowe, naturalne oleje i masła, których skuteczność została naukowo zbadana i poparta solidnymi danymi.

Zbadane w laboratorium oraz bezpośrednio na ludzkiej skórze. 

Większość naszych składników posiada certyfikaty ECOCERT i pochodzi z ekologicznych upraw ponieważ wierzymy w ekologię a nie ekościemę.

Innowacyjność i Skuteczność

Łączymy naturę i naukę, aby wydobyć składniki, które chronią wytatuowaną i niewytatuowaną skórę bez szkodliwych skutków dla naszej planety.

Zawsze transparentni co do składników, których używamy w naszych produktach i jesteśmy pewni, że są one tak ”zielone”, jak to tylko możliwe.

Szukaj nas lub naszych składników w aplikacjach takich jak YUKA, INCI Beauty lub sprawdź w zaufane portale takie jak CosmeTIP , INCI dekoder lub EWG Skin Deep, aby przekonać się samemu. 

Wegańskie i Cruelty-Free

Nasze produkty są w 100% wegańskie i wolne od okrucieństwa. Nie znajdziesz składników pochodzenia zwierzęcego w naszych produktach.

Używamy wyłącznie estraktów botanicznych i wszystkie naturalne składniki w naszych produktach do pielęgnacji tatuażu są pozyskiwane w sposób etyczny.

Mówimy stanowcze NIE testom na zwierzętach a zakup naszych kosmetyków do pielęgnacji tatuażu wspomaga walkę z okrucieńswem wobec zwierząt.

Ekologiczne Opakowania

Dla nas zrównoważony rozwój to coś więcej niż wybór odpowiednich naturalnych składników. Chodzi o to, jak te substancje są pozyskiwane, przetwarzane i ostatecznie pakowane.

Jaki wpływ mają nasze produkty na zdrowie Twojego organizmu, na życie ludzi, którzy je wytwarzają i ogólnie na naszą planetę.

Dbamy o to, aby nasze opakowania były ekologiczne i w 100% nadające się do recyklingu. Używamy biotworzyw pochodzących z produkcji cukru lub materiałów pochodzących z recyklingu.

Dowiedz się jak nasze kosmetyki do tatuażu zmniejszają produkcję CO2. 

Jak pielęgnacja Twojego tatuażu może pomóc zwierzętom oraz zapewnić czystą wodę pitną potrzebującym?